FunMania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FunMania

Fun is life
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Anekdota!!!!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
^^S0uLfly^^

^^S0uLfly^^


Posts : 28
Join date : 2008-01-04
Age : 34
Location : pote tee pote likeio opou mporo na kimi8o

Anekdota!!!! Empty
PostSubject: Anekdota!!!!   Anekdota!!!! Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 2:16 pm

Είναι δύο υπάλληλοι σε ενα γραφείο και δεν την παλεύουν καθόλου. Ιούλιος μήνας, ζέστη αφόρητη, πολλή δουλειά, όρεξη μηδέν. Ο ένας έχει σαλτάρει τελείως και έπειτα απο μερικές αποτυχημένες απόπειρες να κερδίσει μια άδεια απο το σκληρό αφεντικό, αποφασίζει να λάβει δραστικά μέτρα και να εκβιάσει λίγο την κατάσταση. Πάει λοιπόν και κρεμιέται απο το ταβάνι και αρχίζει να βγάζει περίεργους ήχους. Μπαίνει το αφεντικό στο γραφείο, τον βλέπει, μένει κάγκελο.
- "Τί έπαθες ρε; Γιατί κρεμάστηκες απο το ταβάνι;"
- "Είμαι λάμπα!!"
- "Ααα.. δεν πας καλά εσύ! Πάρε μια αδειούλα μπας και ξελαμπικάρεις λίγο".
Κατεβαίνει κάτω ο τύπος και φεύγει. Τον βλέπει ο συνάδελφος του και σηκώνεται και αυτός και τον ακολουθεί απο πίσω. Τον βλέπει το αφεντικό...
- "Εσύ που πας;"
- "Ε, δεν μπορώ να δουλέψω μέσα στα σκοτάδια..."

Τρεις γυναίκες πεθαίνουν και ο Άγιος Πέτρος τις εξετάζει.
- Εγώ, λέει η πρώτη, πήγαινα στην εκκλησία, νήστευα και δεν απάτησα ποτέ τον άνδρα μου.
- Καλά, λέει ο Άγιος Πέτρος, πάρε τα χρυσά κλειδιά και πήγαινε στον Παράδεισο.
- Εγώ, λέει η δεύτερη, πήγαινα στην εκκλησία, νήστευα και απάτησα μία φορά τον άνδρα μου με τον κουμπάρο.
- Καλά, λέει ο Άγιος Πέτρος, πάρε τα ασημένια κλειδιά, μία μέρα στο Καθαρτήριο και μετά πήγαινε στον Παράδεισο.
- Εγώ, λέει η τρίτη, έπινα, κάπνιζα, ξενυχτούσα και έκανα συνέχεια όργια.
- Ωραία, λέει ο Άγιος Πέτρος. Εσύ πάρε τα κλειδιά του δωματίου μου, πήγαινε και έρχομαι σε λιγάκι....
Back to top Go down
http://redtube.com
Sakis
Moderator
Moderator
Sakis


Posts : 69
Join date : 2008-01-04
Age : 32
Location : potidaia halkidiki

Anekdota!!!! Empty
PostSubject: Oikogeneiaki ipothesi   Anekdota!!!! Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:21 pm

Kathete o aderfos me tin aderfi tou kai apo tin varemara tou o aderfos leei:Aderfi na sou piaso to kolomeri?Fisika kai ohi apantaei i aderfi tou...tespa tin houftonei o aderfos...meta tis leei na sou piaso logo to vizi?Min tolmiseis tou leei i aderfi tou.Telika tin houftonei kai to vizi.Meta tis leei aderfoula na se gamiso ligo?Ante sto diaolo tou leei i aderfi tou aimomiksies tha kanoume?O aderfos aptoitos tin gamaei...Sto telos tou leei i aderfi tou:Ksereis oti gamas kalitera apo ton mpampa?Kai apantaei o aderfos...ksero mou to ehei pei kai i mama lol!
Back to top Go down
http://www.myspace.com/sakoulias
 
Anekdota!!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
FunMania :: Spam-
Jump to: